Hae
Eko-Expert
Ota yhteyttä
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.

Yhteystiedot

Myynti

Simo Kiviranta
Uusimaa
043 2100 237
simo.kiviranta@ecoup.fi

Juuso Örling
Varsinais-Suomi, Satakunta
040 687 7602
juuso.orling@ecoup.fi

Franz Andersin
Uusimaa
0400 662 943
franz.andersin@ecoup.fi

Kimmo Pyörälä
Myynti- ja markkinointijohtaja
0400 884 776
kimmo.pyorala@ecoup.fi

Tuomas Lehto
Pirkanmaa, Kanta-Häme, Satakunta, Päijät-Häme
050 570 5332
tuomas.lehto@ecoup.fi

Myynti
09 3152 3500

Työnjohto ja ajojärjestely

Jan Hautaniemi
Työnjohto
041 319 9688
jan.hautaniemi@ecoup.fi

Kierrätys & Raaka-aineet

Tuotanto & tuotekehitys

Ilari Hirvensalo
040 900 7932
ilari.hirvensalo@ecoup.fi

Taloushallinto

Kirsi Haavikkoaho
045 864 0370
kirsi.haavikkoaho@ecoup.fi

Eko-Expert KH Oy

Toimisto

Yrittäjänkatu 14
04440 Järvenpää

Tuotantolaitos
Härkävuorentie 11
21800 Pöytyä

Varastot
Härkävuorentie 11
21800 Pöytyä

Yrittäjänkatu 14
04440 Järvenpää

Verkkolaskut
Yhtiön nimi: Eko-Expert KH Oy
Y-tunnus: 0839082-4
Verkkolaskuosoite: 003708390824
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus (välittäjänä operaattori): 003721291126
Välittäjätunnus (välittäjänä pankki): DABAFIHH

Paperilaskut
Eko-Expert KH Oy
08390824
PL100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut
08390824@scan.netvisor.fi